Bal Tutan Parmağını Yalar Kompozisyon örneği Hakkında Bilgiler İçeren Yazı Eğitim Dünyası - Kompozisyon Örnekleri Forumunda Yayınlanmıştır
 • Değerlendirme
 1. Administrator
  Üyelik tarihi
  26 Ekim 2012
  Mesajlar
  558

  Reklam


  Bal Tutan Parmağını Yalar Kompozisyon örneği

  Reklam
  Bal tutan parmağını yalar kompozisyonu

  Bal tutan parmağını yalar

  İnsanlar çalıştıkları iş yerlerinde kendilerine azda olsa çıkarlar sağlarlar.Bunu isteyerek yada istemeyerek yaparlar.Bu çıkarların çalıştıkları yere bir zararı olmaz ama bir avantaj sağladığı da kesindir.
  Örneğin bankada çalışan bir memurun bir yakını geldiği zaman ona öncelik tanıyabilmektedir.Yada annesinin babasının faturasını diğer insanlar gibi sıra beklemesine gerek kalmadan yatırabilmektedir.Çalıştığı iş dolayısıyla kendine bir avantaj sağlamış oluyor.Hastanede çalışan bir insan kendisi rahatsız olduğu zaman diğer insanlar gibi değil de daha iyi şartlarda tedavi olabilmektedir.Doktorları,hemşireleri,sağlık personelini tanıdığı için onlar da kendisine daha farklı daha özenli davranmaktadır.
  Her insanın hayatını kolaylaştıran pozisyonları vardır.Günümüzde bunlar hoş görülebilmektedir.Fakat önemli olan başkalarını mağdur etmeden parmak yalamak olmalıdır.


 2. Moderator
  Üyelik tarihi
  20 Kasım 2013
  Mesajlar
  219

  Reklam
  İnsanlar imkanları ne kadar iyi olursa kendine de daha iyi şartlar oluşturur. Kendine oluşturduğu bu mükemmel koşullar sayesinde kendi daha rahat eder.


 

 
bal tutan parmağını yalar kompozisyon örnekleri ,  bal tutan parmağını yalar atasözüne örnek,  bal tutan parmağını yalar kompozisyon,  bal tutan parmağını yalar ile ilgili cümleler,  bal tutan parmağını yalar ile ilgili kompozisyon,  bal tutan parmağını yalar atasözünün açıklaması